Ewa Czertak

Zapraszam na spotkanie z okazji Dnia Kobiet w Innogy. 
Kobiety, które poznaje są dla mnie bardzo ważne. Łączy nas marka. Lubimy się, wspieramy i szanujemy. Chcemy dbać o nasze relacje. Stąd mój pomysł cyklicznych spotkań dla kobiet. Chcemy spotykać się w zaufanym gronie. Łączy nas odwaga w mierzeniu się z wyzwaniami, chęć tworzenia więzi i głębokich relacji, ciekawość w odkrywaniu siebie. Jeśli przestaniemy bać się oceny, otworzymy się i podzielimy własną historią, stworzymy dużo głębsze i mocniejsze relacje. Nawiążemy więzi. Tego właśnie doświadczamy na spotkaniach Marka z historią w tle.

CEO & FOUNDER OF Akademia Marki z Klasą

Ewa Czertak

Zapraszam na spotkanie z okazji Dnia Kobiet w Innogy. 
Kobiety, które poznaje są dla mnie bardzo ważne. Łączy nas marka. Lubimy się, wspieramy i szanujemy. Chcemy dbać o nasze relacje. Stąd mój pomysł cyklicznych spotkań dla kobiet. Chcemy spotykać się w zaufanym gronie. Łączy nas odwaga w mierzeniu się z wyzwaniami, chęć tworzenia więzi i głębokich relacji, ciekawość w odkrywaniu siebie. Jeśli przestaniemy bać się oceny, otworzymy się i podzielimy własną historią, stworzymy dużo głębsze i mocniejsze relacje. Nawiążemy więzi. Tego właśnie doświadczamy na spotkaniach Marka z historią w tle.

CEO & FOUNDER OF Akademia Marki z Klasą

O Spotkaniu

Termin Spotkania

5 marca 2020

godz. 15.00 – 17.00

Miejsce

Innogy Polska
Sala Kreatywna
Wybrzeże Kościuszkowskie 41

TEMAT SPOTKANIA BĘDZIE REALIZOWANY W FORMIE WYKŁADU GOŚCIA SPECJALNEGO

Autentyczna marka osobista to ważna rzecz

Według starożytnych, strażnicy niebios zadają osobom przybywającym z ziemi dwa pytania: Czy odnalazłeś radość? Czy dawałeś radość innym? Pierwsze pytanie dotyczy bardzo ważnej umiejętności. Jednak sama w sobie nie wystarczy, ponieważ człowiek koncentruje się na sobie. Drugie pytanie dotyczy działań, których celem jest dawanie radości innym.

Liderzy każdej organizacji mogą koncentrować się na rozwijaniu takich szlachetnych cech jak autentyzm, umiejętność formułowania słusznych sądów, inteligencja emocjonalna czy wiarygodność.
Jednak o pełnym sukcesie można mówić wówczas, kiedy rozwijane umiejętności generują wartość i większe dobro oraz wpływają na jakość życia innych ludzi

„Życie znaczące (…) – wykorzystanie własnych zalet w służbie czegoś większego od nas”.

Wniosek jest taki, jeśli chcesz generować radość, poczucie wspólnoty i zaangażowanie wśród członków własnej organizacji, spójrz INACZEJ na to kim jesteś i co masz do zaoferowania. Bez względu na to, kim jesteśmy i jaka jest nasza przeszłość, bez względu na zmarnowane szanse i roztrwoniony czas, nadal mamy szansę zrobić rzeczy, które pozostaną niewykonane na zawsze , jeśli my ich nie zrobimy.
Czeka na każdego z nas misja, która nigdy się nie wypełni, jeśli nie zdecydujemy się jej określić i zrozumieć osobistego powołania.

Buduj markę. Jeśli czekasz, bo żywisz przekonanie, że to świat, znajomości zagwarantują ci szczęście, narażasz się na wielkie rozczarowanie i sporą dawkę smutku. Dlaczego? Dopóki odmawiasz dostrzeżenia swojego wewnętrznego potencjału do osiągnięcia pomyślności, dopóty nie dostrzeżesz go w zewnętrznym świecie.
W jaki sposób lustro mogłoby zmienić sposób, w jaki wyglądasz?

Spotkanie dedykowane

Kogo zapraszamy

Kobiety Innogy, które chcą zadbać o własny rozwój
i myślą o swojej karierze długofalowo

Osoby, które chcą budować swoją dojrzałość,
łącząc życie zawodowe i prywatne.

Osoby, które czują,
że mają światu do zaproponowania coś więcej

Osoby, które potrzebują zaczerpnąć
nowego spojrzenia na swoje życie i karierę

Co zyskasz ?

Dowiesz się, w jaki sposób zarządzać wizerunkiem
oraz komunikacją marki osobistej.

Poznasz reguły
budowania marki osobistej.

Zobaczysz, jak na przykładzie autentycznych historii
budować pewność tego, kim się jest.

Doświadczysz mocy
opowiadanych historii.

TEMAT SPOTKANIA REALIZOWANY W FORMIE WYKŁADU GOŚCIA SPECJALNEGO

Gość Spotkania

Ewa Czertak

Prezeska Akademii Marka z Klasą, twórca kursów premium budowania marki osobistej, trener biznesu i mentor, konsultant ds. wizerunku, PR i komunikacji w międzynarodowych organizacjach, mówca. W procesie tworzenia marki łączy działania marketingowe, strategiczne, sprzedażowe, prawne, wizerunkowe z budowaniem biznesowej dojrzałości.

Członkini Rady Fundacji L.Pagi przy Giełdzie Papierów Wartościowych, mentor w programie fundacyjnym Akademia Liderek Biznesu. Prowadzi Akademię Mentora, która rozwija alumnów Fundacji L.Pagi oraz  przedsiębiorców do roli mentorów biznesu, Posiada miedzy innymi tytuł MBA oraz Master Business Trener – level superior. Autorka licznych artykułów o budowaniu marki. Biega, jest maratończykiem, jeździ konno, uprawia taniec towarzyski, przebiegła Runmageddon. Pasjonuje ją filozofia wartości oraz savoir-vivre.
Misja: Czynić ludzi Wielkimi. 

Ewa Czertak podkreśla, że zbyt wiele osób daje się wciągnąć w wyścig, którego nie sposób wygrać. Ich życie i ocena samych siebie skierowane jest na zewnątrz. Tymczasem istnieje inne podejście do życia, w którym rozliczamy siebie według własnych standardów.

www.ewaczertak.pl

Swoje historie opowiedzą

Małgorzata Cybulska

Od kwietnia 2019 roku pełni rolę Senior Managera w pionie Majątku Sieciowego w innogy Stoen Operator, gdzie odpowiada za planowanie strategii rozwoju sieci, projekty innowacyjne, obszar nieruchomości oraz obszar dokumentacji i danych o majątku sieciowym i związanych z tym systemów IT. Jest również członkiem Rady Dyrektorów ds. Rozwoju w PTPiREE. Małgorzata posiada wieloletnie doświadczenie jako lider strategicznych projektów w branży energetycznej oraz konsultingowej (EY). W latach 2016-2019 odpowiadała za wdrożenie projektu NWoW (New Way of Working) w iSO,  w latach 2013-2016 odpowiadała za wdrożenie projektu AMI obejmującego instalację 100 tyś. liczników inteligentnych na terenie Warszawy.

W pracy koncentruje się na osiąganiu strategicznych celów przy zachowaniu wysokiego zaangażowania pracowników i rozwoju oraz wysokiej wydajności operacyjnej. Działała jako lider zmian i ambasador, definiując i wprowadzając nowe struktury, procesy biznesowe i systemy informatyczne w organizacji. Z wykształcenia magister ekonomii, studiowała na Uniwersytecie Warszawskim oraz Université Sorbonne – Panthéon  w Paryżu. Prywatnie mama dwóch wspaniałych chłopaków, pasjonatka podróży, muzyki klasycznej i storytellingu.

Monika Kowalczyk Szkołuda

od 1 października 2019 roku dołączyła do zespołu marketingu w Innogy Polska,

Wysokie kompetencje w rozwoju biznesu, zarządzaniu projektami IT, wprowadzaniu nowych produktów oraz e-commerce.

Umiejętne wykorzystywanie big data pozwalające badać kluczowe procesy w działalności operacyjnej.

Tworzenie targetowanej komunikacji marketingowej w celu budowania przewagi konkurencyjnej.

“Moją pasją jest medycyna alternatywna. Wyznaję zasadę, że skoro człowiek został stworzony przez naturę, to w naturze znajdzie wszystko czego potrzebuje do uzdrowienia. Drugą pasją jest fizyka kwantowa, która jest oparta za zasadzie, że sami kreujemy swoje życie i jesteśmy w pełni za nie odpowiedzialni. Moi kwantowi mentorzy to: dr Bruce Lipton i jego „Biologia przekonań”, Joseph Murphy „Potęga podświadomości”, Tony Robbins, Joe Vitale oraz Gregg Braden.”

Organizatorki

Aleksandra Smyczyńska
innogy Polska S.A.

Szefowa komunikacji innogy Polska S.A. Pełni też funkcję rzecznika prasowego firmy. Była odpowiedzialna za komunikację między innymi w PKP Cargo i Banku Pekao S.A. Wykładowca na podyplomowych studiach PR na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz na Uczelni Łazarskiego.

Ewa Czertak
AKADEMIA MARKI Z KLASĄ

Twórczyni konceptu Marka z Klasą. Buduje autentyczne marki premium CEO i przedsiębiorców. Mentor i trener biznesu, Prezes Akademii Marki z Klasą.

Galeria

Partnerzy Spotkania

innogy Polska to miejsce, w którym nieustająco odkrywamy przyszłość, szukamy ciekawych zastosowań dla energii i nowinek, które zmieniają świat. Angażujemy się nie tylko w tworzenie zrównoważonego systemu energetycznego, ale też w tworzenie zrównoważonego środowiska pracy – inspirującego, nowoczesnego, przyjaznego. Motywujemy do działania i generowania dobrej energii w naszym otoczeniu.

Budujemy autentyczne marki osobiste. Łączymy działania marketingowe, PR z aktywną i skuteczną sprzedażą, tworzeniem historii marki i storytellingiem. Uczestniczyliśmy w brandingu ponad 250 marek osobistych właścicieli firm z terenu całej Polski. Akademia współorganizowała kilkadziesiąt ogólnopolskich konferencji oraz wprowadziła na rynek szkoleniowy specjalistyczny kurs budowania marki dla przedsiębiorców. 

Archiwum

VII SPOTKANIE
PRZEDSIĘBIORCÓW

5 grudnia 2019 r.

Scandic,
Wrocław

VI SPOTKANIE
PRZEDSIĘBIORCÓW

11 października 2019 r.

Hotel Poznanianka, 
Kołobrzeg

V SPOTKANIE
PRZEDSIĘBIORCÓW

05 września 2019 r.

Hotel Monopol, 
Katowice

IV SPOTKANIE
PRZEDSIĘBIORCÓW

13 grudnia 2018 r.

Villa Intrata, 
 Warszawa, Wilanów

III SPOTKANIE
PRZEDSIĘBIORCÓW

29 czerwca 2018 r.

Villa Antonina,
Sopot

II SPOTKANIE
PRZEDSIĘBIORCÓW

23 marca 2018 r.

Instytut Babiana,
Gdańsk Zaspa

I SPOTKANIE
PRZEDSIĘBIORCÓW

5 grudnia 2017 r.

Muzeum Warszawskiej Pragi,
Warszawa