Ewa Czertak

Zapraszam serdecznie na spotkanie. 
Kobiety, które poznałam w Akademii Marki z Klasą są dla mnie bardzo ważne. Łączy nas marka. Lubimy się, wspieramy i szanujemy. Chcemy dbać o nasze relacje. Stąd pomysł cyklicznych spotkań dla właścicielek firm i adeptek Akademii. To już piąte spotkanie integracyjne. Chcemy spotykać się w gronie zaufanych kobiet. Łączy nas odwaga w mierzeniu się z dużymi wyzwaniami, chęć tworzenia więzi i głębokich relacji, ciekawość w odkrywaniu siebie. Dołącz do elity świadomych  kobiet i bądź z nami 5 września. 

CEO & FOUNDER OF Akademia Marki z Klasą

Ewa Czertak

Zapraszam serdecznie na spotkanie. 
Łączy nas marka. Lubimy się, wspieramy i szanujemy. To już piąte spotkanie dla przedsiębiorczych kobiet. Łączy nas odwaga w mierzeniu się z dużymi wyzwaniami, chęć tworzenia więzi i głębokich relacji, ciekawość w odkrywaniu siebie. Jeśli prowadzisz firmę i chcesz nas poznać, dołącz do elity świadomych  kobiet i bądź z nami 5 września. 

CEO & FOUNDER OF Akademia Marki z Klasą

O Spotkaniu

Termin Spotkania

5 września 2019
godz. 17:30 – 22.00

Miejsce

Hotel Monopol Katowice
Dworcowa 5, 40-000 Katowice

Temat spotkania będzie realizowany w formie warsztatu, prelekcji gości oraz kobiet z uznaną historią biznesu.

Czy miłość klienta można kupić?

Do niedawna mieliśmy jedno proste zadanie: przekonać klientów, że powinni kupić nasz produkt. Mieliśmy doprowadzić do tego, by klienci uwierzyli, że nas potrzebują i naszego produktu, że życie z naszą firmą będzie lepsze, że stracą coś ważnego, jeśli nie kupią.

Teraz już to nie działa! Coś innego zaczyna się liczyć
Autentyczność i prawdziwa miłość bierze górę.
Bać się czy cieszyć? Rzecz jest o uwodzeniu. Tyle, że o uwodzeniu klientów.

Spotkania dedykowane

Kogo zapraszamy

Właścicielki firm,
adeptki Akademii Marki z Klasą.

Przedstawicielki Banku Santander Polska S.A.
oraz ich gości.

Przedsiębiorców kobiet poszukujących nowych możliwości
rozwoju biznesu.

Przedstawicielki firm
z wieloletnią tradycją prowadzenia biznesu.

Elitę świadomych kobiet, dbających o własny rozwój.

Stałe elementy spotkań

Dobry humor
i nieograniczony czas na rozmowy.

Budowanie osobistej dojrzałości,
tworzenie grupy wsparcia

Warsztaty i szkolenia,
część rozwojowa

Rozmowy o kluczowych czynnikach sukcesu i integracja środowiska przedsiębiorczych kobiet.

Wymiana doświadczeń i networking biznesowy.

Agenda Spotkania

 17:30-18:00  rejestracja/ networking
 18:00-18:30  przywitanie gości przez prowadzącą spotkanie
 18:30-19:00  spotkanie z Gościem Specjalnym Iwoną Sosnowską-Wieczorek
 19:00-19:15  przerwa kawowa
 19:15-20:00  praca warsztatowa „Czy miłość klienta można kupić?”- Ewa Czertak
 20:00-20:30  prezentacja historii uczestniczek spotkania
 20:30-20:45  wspólne wykonanie piosenki
 20:45-21:15  przerwa cateringowa
 21:15-21:30  mini recital jazzowy, wokalistka Marta Król
 21:30-21:45  konkurs wizytówkowy
 21:45-22:00  zakończenie części oficjalnej
 22:00  networking

Galeria

Fot. Anna Kokoszka
www.annakokoszka.pl

Organizatorzy

 • Małgorzata Tomaszewska
  Santander Bank Polska S.A.

  Dyrektor Biura Doskonalenia Doświadczeń Klientów MŚP, pion Bankowości Detalicznej. Członkini Rady Związku Banków Polskich Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Zarządu Izby Przemysłowo Handlowej.

 • Joanna Krombholz-Zabielska
  Santander Bank Polska S.A.

  W Santander Banku S.A., pełniąc rolę Head of Service Design, współtworzy warunki do klientocentrycznego projektowania, wspiera rozwijanie kompetencji i kreowanie skutecznych rozwiązań budujących zachwyt klientów. Ma ponad 17-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w Polsce, Wenezueli, Meksyku i Holandii.

 • Marzena Atkielska
  Santander Fundacja

  Prezes Fundacji Santander Bank Polska S.A. Promuje kreatywność i przedsiębiorczość. Tworzy projekty rozwojowe dla młodych ludzi.

 • Joanna Wiencierz-Pepłowska
  Santander Bank Polska S.A.

  Dyrektor Biura Klienta Biznesowego Centrum Bankowości Korporacyjnej Santander Bank Polska S.A. Od 25 lat związana z bankowością, działająca aktywnie w lokalnych kręgach gospodarczych. Jej pasją jest praca z ludźmi oraz nowe wyzwania. Absolwentka Coachingu i Mentoringu.

 • Anna Bańkowska
  Santander Bank Polska S.A.

  Dyrektor 1 Regionu w Katowicach w Santander Bank Polska S.A. Konsekwentna w działaniu. Posiada umiejętności analityczne, szybko wyciąga wnioski i dopasowuje adekwatne rozwiązania. Buduje angażujące środowisko pracy.

 • Ewa Czertak
  AKADEMIA MARKI Z KLASĄ

  Twórczyni konceptu Marka z Klasą. Buduje autentyczne marki premium CEO i przedsiębiorców. Mentor i trener biznesu, Prezes Akademii Marki z Klasą.

 • Małgorzata Litwa
  Santander Bank Polska S.A.

  Makroregionalny dyrektor relacji z klientem Select w Santander Bank Polska S.A. Motywuje ją rozwój ludzi oraz  osiąganie wyznaczonych celów. Jej pasją  są dalekie podróże oraz historia i architektura Śląska.

Partnerzy Strategiczni

Własna historia i pasja tworzenia czegoś nowego, to fundamenty, które pozwalają wspólnie z nami budować prawdziwą wartość. Czy prowadzisz małą firmę rodzinną czy pracujesz dla dużej organizacji, jeśli bazujesz na dobrych relacjach, autentyczności, zaangażowaniu, z pewnością stworzysz coś ważnego i wyróżnisz się na rynku. Kierując się wartościami budujesz własną historię. W Santander Bank Polska S.A. pracują ludzie, którzy w to wierzą, którzy działają w zgodzie z tymi wartościami i których możesz spotkać już 5 września.

Budujemy autentyczne marki osobiste. Łączymy działania marketingowe, PR z aktywną
i skuteczną sprzedażą, tworzeniem historii marki i storytellingiem. Uczestniczyliśmy w brandingu ponad 240 marek osobistych właścicieli firm z terenu całej Polski. Akademia współorganizowała kilkadziesiąt ogólnopolskich konferencji oraz wprowadziła na rynek szkoleniowy specjalistyczny kurs budowania marki dla przedsiębiorców. Ewa Czertak, założycielka Akademii tworzy projekty wspierające rozwój właścicielskich firm, takie jak Akademia Mentora oraz Agencja Brandingowa.

Fundacja Santander Bank Polska – stwarza możliwości dla ludzi ambitnych i odpowiedzialnych. Tworzy projekty, dzięki którym młodzi ludzie odkrywają bogactwo polskiego dziedzictwa narodowego i odnajdują w nim punkty odniesienia do własnych decyzji i refleksji. Główne cele Fundacji to promowanie kreatywności i przedsiębiorczości,  a także wspieranie niestandardowych działań.

Goście Specjalni

Iwona Sosnowska-Wieczorek
prelegentka

Dr n. hum. Iwona Sosnowska-Wieczorek; Prezes Fundacji In Corpore, Dyrektor Publicznej i Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Dyrektor Placówki Doskonalenia Nauczycieli Fundacji In Corpore, Dyrektor Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore; wcześniej adiunkt na Uniwersytecie Śląskim (2005-2012)

Autorka licznych kursów doskonalących, poradników merytorycznych; autorka i współautorka książek oraz artykułów o tematyce terapeutycznej; nauczyciel akademicki; badacz; wykonawca projektów o charakterze edukacyjnym; organizatorka wielu inicjatyw społecznych.

Marta Król
wokalistka, wykonawczyni mini recitalu

Wokalistka, autorka tekstów, pedagog, italianistka, trener wokalny. Nagrała trzy albumy studyjne z gronem czołowych instrumentalistów jazzowych w kraju. Za debiutancką płytę nominowana do nagrody Fryderyk w kategorii Fonograficzny Jazzowy Debiut Roku oraz do nagrody Mateusz radiowej Trójki w kategorii Debiut – Muzyka Rozrywkowa. Porusza się w stylach: jazz, soul, gospel, pop, bossa nova.

testimonial

Słowa od uczestniczek spotkania

 • Miałam przyjemność uczestniczyć po raz drugi w tak wyjątkowym spotkaniu fantastycznych kobiet pracujących w różnych branżach. Podczas spotkania można poznać historie, które zbliżają.
  Już szykuję się na kolejne spotkanie!

  Małgorzata Wilińska
  Makroregionalny dyrektor MŚP, Santander Bank Polska SA
 • Chciałam spotkać się z osobami, które poznałam podczas kursu oraz wcześniejszych spotkań, uważam, że trzeba mieć takie osoby do których możemy zwrócić się w ciężkich chwilach.

  Agnieszka Siatka
  Właścicielka Europejskiego Przedszkola Językowego Be Happy
 • W czasie wydarzeń otworzyły się przede mną nowe możliwości, a relacje, które nawiązałam są dla mnie bardzo ważne.

  Lilianna Miś
  Właścicielka firmy MedSport
 • Przyjechałam, ponieważ spotkania organizowane przez Ewę, w swoim przesłaniu mają głębszą wartość .

  Aldona Talaga-Działocha
  Właścicielka biura rachunkowego Consallex
 • Bardzo cenię sobie możliwość porozmawiania w gronie kobiet, które prezentują wysoką klasę, na tematy, które nam wszystkim są bliskie. Wzbogacające doświadczenie.

  Katarzyna Leder-Salgueiro
  Adwokat karnista, Kancelaria Adwokacka
 • Cieszę się, że takie spotkania są organizowane. Jest potrzeba żeby kobiety biznesu mogły ze sobą porozmawiać, wspierać się w swoich projektach i nawiązywać szczere, dobre relacje.

  Patrycja Kawęcka-Czerska
  Właścicielka International School of Music Muzofilia

Wystawa towarzysząca cyklowi spotkań
„Marka z historią w tle”

Kolekcja Pejzaże wyśnione

„jest transformacją natury i pejzaży które widziałam. Gdy zmęczona już poszukiwaniem tego idealnego, miejsca na kolejny dom, gdzie mogłabym osiąść i zaznać szczęścia, znalazłam w końcu drogę do siebie, uświadomiłam sobie, że szczęście jest w nas lub nie ma go wcale. Przestałam poszukiwać szczęścia na zewnątrz. Zatapiam się w krajobrazach mojej duszy, bo tylko tyle lub aż tyle jest mi do szczęścia potrzebne…”

– mówi autorka prac Joanna Sołtan

Przedmiot Wystawy

Obrazy prezentowane na wystawie są malowane techniką własną, na płótnach o formatach 120×90, 150×100. – 6 sztuk oraz techniką akwareli na papierze o formatach 55 x75.- 4 sztuki

Natalia Celińska

KOORDYNATOR
DS. MEDIÓW I PARTNERSTW
KONTAKT
kontakt@markazhistoriawtle.com 
ul. Narbutta 25 A lok. 106,  02-536 Warszawa

Patronat Medialny