Ewa Czertak

Zapraszam serdecznie na spotkanie. 
Kobiety, które poznałam w Akademii Marki z Klasą są dla mnie bardzo ważne. Łączy nas marka. Lubimy się, wspieramy i szanujemy. Chcemy dbać o nasze relacje. Stąd pomysł cyklicznych spotkań dla właścicielek firm i adeptek Akademii. To już piąte spotkanie integracyjne. Chcemy spotykać się w gronie zaufanych kobiet. Łączy nas odwaga w mierzeniu się z dużymi wyzwaniami, chęć tworzenia więzi i głębokich relacji, ciekawość w odkrywaniu siebie. Dołącz do elity świadomych  kobiet i bądź z nami 5 września. 

CEO & FOUNDER OF Akademia Marki z Klasą

O Spotkaniu

Termin Spotkania

29 czerwca 2018r.

godz. 18:00

Miejsce

Villa Antonina

ul. Obrońców Westerplatte 36A, Sopot

Spotkania przedsiębiorców

Otwieramy Twój biznes na nowe możliwości!

Akademia stwarza możliwość nawiązania nowych, wartościowych kontaktów biznesowych; to miejsce, które skupia osoby pozytywne, świadome, budujące strategiczny networking oraz rozwijające osobistą markę.

Akademia Marki z Klasą to pierwsza ogólnopolska i elitarna organizacja szkoleniowa dla CEO, przedsiębiorców – liderów, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i biznesie. Od 2012 roku założycielka Akademii, Ewa Czertak buduje autentyczne i dobre marki i wzmacnia ich wartość w odbiorze rynku. Działa zgodnie z misją zwiększania świadomości właścicieli firm w budowaniu rozpoznawalności i przewagi biznesowej. Tworzy autentyczny branding dla osób i firm. Prowadzi przez proces budowania marki osobistej od opracowania Brand Booka po wdrożenie w wybranych kanałach. Akademia Marki z Klasą to również sieć, która integruje 250 adeptek – właścicielek firm z całej Polski, tworząc społeczność Marka z historią w tle.

Zapraszam adeptki Akademii oraz właścicielki firm do udziału w spotkaniu „Marka z historią w tle”.

Ewa Czertak – Twórczyni konceptu Marka z Klasą

Buduje autentyczne marki premium CEO i przedsiębiorców. W różnych fazach życia firmy przeprowadza przez proces transformacji. Musisz dotrzeć do prawdy, żeby robić rzeczy ważne.

Twórca kursów premium budowania marki osobistej. Konsultant ds. wizerunku, PR i komunikacji w międzynarodowych organizacjach, mówca. Od 7 lat pracuje z ponad 240 przedsiębiorcami o ugruntowanej pozycji z całej Polski; uczestniczyła w procesie budowania i rozwijania ich marek. Kurs Personal Brandingu to narzędzie doskonalenia osobistego i zawodowego dla właścicieli firm, konkurencyjny dla studiów podyplomowych. W oparciu o autorską koncepcję programu Ewy Czertak Akademia od 2012 roku realizuje kursy grupowe budowania marki dla przedsiębiorców oraz KURSY INDYWIDUALNE PREMIUM dla CEO i właścicieli. W procesie budowania marki łączy działania marketingowe, strategiczne, sprzedażowe, prawne, PR, wizerunkowe z rozwojem osobistym.

Spotkania dedykowane

Kogo zapraszamy

Właścicielki firm,
adeptki Akademii Marki z klasą
oraz osoby przez nie rekomendowane.

Przedstawicieli firm z wieloletnią tradycją prowadzenia biznesu.

Przedsiębiorcy poszukujący nowych możliwości rozwoju
swojego biznesu zainteresowanych poszerzeniem kontaktów biznesowych.

Stałe elementy spotkań

Rozmowy z przedsiębiorcami o kluczowych czynnikach sukcesu.

Integracja środowiska właścicielek firm, adeptek Akademii.

Unikalna idea Grupy Wsparcia – elity świadomych, pozytywnych Kobiet, właścicielek firm.

Staranny wybór uczestników oraz wysoki poziom spotkań z gośćmi i mentorami biznesu.

Wymiana doświadczeń, networking biznesowy.

Przestrzeganie honorowego kodeksu, tj. poszanowania zasad poufności, otwartości, szczerości, dzielenia się doświadczeniami.

Galeria

Organizatorzy

Akademia Marki z Klasą – firma konsultingowo – marketingowo – PR-owa dla przedsiębiorców. Budujemy autentyczne marki osobiste. Łączymy działania marketingowe, PR z aktywną i skuteczną sprzedażą, tworzeniem historii marki i storytellingiem. Koncept powstał w 2012. Od 6 lat gromadzimy wokół siebie społeczność kilku tysięcy aktywnych przedsiębiorców. Uczestniczyliśmy w brandingu ponad 240 marek osobistych właścicieli firm z terenu całej Polski. Akademia współorganizowała kilkadziesiąt ogólnopolskich konferencji oraz wprowadziła na rynek szkoleniowy specjalistyczny kurs budowania marki dla przedsiębiorców. Ewa Czertak, założycielka Akademii tworzy projekty wspierające rozwój właścicielskich firm, takie jak Akademia Mentora oraz Agencja Brandingowa.

Instytut Babiana to nowoczesna, doskonale wyposażona praktyka lekarska, w której specjaliści od kosmetologa, przez lekarza medycyny estetycznej po chirurga zajmują się kompleksowym leczeniem i dbaniem o piękno każdego. Pracownicy Instytutu Babiana to uznani specjaliści, którzy z pasją i oddaniem troszczą się o zdrowie oraz dbają o urodę innych. Prowadząc Instytut Kosmetologii Babiana konsolidują umiejętności z różnych dziedzin nauki. Wspierając się bogatym doświadczeniem walczą z przeciętnością. Laureaci prestiżowych tytułów, między innymi „Kobieta Sukcesu 2014” i „Biznesmen Roku 2015”

Villa Antonina to butikowy obiekt w Sopocie, dwukrotnie nagrodzony przez portal TripAdvisor jako jeden z najlepszych małych hoteli w Polsce. Villa Antonina to unikalne połączenie stylu, komfortu i przyjaznej atmosfery. Antonina znajduje się w centrum Sopotu – 600 metrów od ul. Bohaterów Monte Cassino, 500 metrów od morza. Lokalizacja  gwarantuje gościom dostęp do wszystkich atrakcji  kurortu, jednocześnie pozwalając odpocząć od tłumów sopockiego deptaku. Kucharze zaspokoją gusta najbardziej wymagających smakoszy, a wystrój i atmosfera pozwolą na chwilę zapomnieć o codzienności. Antonina Villa & Restauracja to idealne miejsce na spotkanie  biznesowe, romantyczną kolację, wyjątkowe uroczystości.

testimonial

Słowa od uczestniczek spotkania

 • Miałam przyjemność uczestniczyć po raz drugi w tak wyjątkowym spotkaniu fantastycznych kobiet pracujących w różnych branżach. Podczas spotkania można poznać historie, które zbliżają.
  Już szykuję się na kolejne spotkanie!

  Małgorzata Wilińska
  Makroregionalny dyrektor MŚP, Santander Bank Polska SA
 • Chciałam spotkać się z osobami, które poznałam podczas kursu oraz wcześniejszych spotkań, uważam, że trzeba mieć takie osoby do których możemy zwrócić się w ciężkich chwilach.

  Agnieszka Siatka
  Właścicielka Europejskiego Przedszkola Językowego Be Happy
 • W czasie wydarzeń otworzyły się przede mną nowe możliwości, a relacje, które nawiązałam są dla mnie bardzo ważne.

  Lilianna Miś
  Właścicielka firmy MedSport
 • Przyjechałam, ponieważ spotkania organizowane przez Ewę, w swoim przesłaniu mają głębszą wartość .

  Aldona Talaga-Działocha
  Właścicielka biura rachunkowego Consallex
 • Bardzo cenię sobie możliwość porozmawiania w gronie kobiet, które prezentują wysoką klasę, na tematy, które nam wszystkim są bliskie. Wzbogacające doświadczenie.

  Katarzyna Leder-Salgueiro
  Adwokat karnista, Kancelaria Adwokacka
 • Cieszę się, że takie spotkania są organizowane. Jest potrzeba żeby kobiety biznesu mogły ze sobą porozmawiać, wspierać się w swoich projektach i nawiązywać szczere, dobre relacje.

  Patrycja Kawęcka-Czerska
  Właścicielka International School of Music Muzofilia

Komitet Organizacyjny

Patronat Medialny