Ewa Czertak

Zapraszam serdecznie na spotkanie. 
Kobiety, które poznałam w Akademii Marki z Klasą są dla mnie bardzo ważne. Łączy nas marka. Lubimy się, wspieramy i szanujemy. Chcemy dbać o nasze relacje. Stąd pomysł cyklicznych spotkań dla właścicielek firm i adeptek Akademii. To już piąte spotkanie integracyjne. Chcemy spotykać się w gronie zaufanych kobiet. Łączy nas odwaga w mierzeniu się z dużymi wyzwaniami, chęć tworzenia więzi i głębokich relacji, ciekawość w odkrywaniu siebie. Dołącz do elity świadomych  kobiet i bądź z nami 5 września. 

CEO & FOUNDER OF Akademia Marki z Klasą

O Spotkaniu

Termin Spotkania

23 marca 2018r.

godz. 18:00

Miejsce

Instytut Babiana

ul. Hynka 6, Gdańsk Zaspa

Spotkanie integracyjne adeptek!

23 marca pragniemy z Wami nieformalnie uczcić i zainaugurować kolejny rok istnienia Akademii Marki z Klasą. Dlatego zapraszamy uczestniczki naszych kursów na spotkanie integracyjne do Gdańska. Spotkanie odbędzie się 23 marca (piątek) o godzinie 18:00 w Instytucie Babiana, należącym do Adeptki i Mentorki Agnieszki Kośnik– Zając.

Zapraszamy Adeptki i uczestniczki Kursów do udziału w spotkaniu „Marka z historią w tle”.

W 2012 roku powstała Akademia Marki z Klasą. To 6 rok naszych działań, a na starcie 37 edycja kursu budowania marki.

Podążanie wytyczonym szlakiem z pewnością prowadzi do celu. Jednak pozwalając sobie na odwagę i wytyczając własną ścieżkę zostawiamy po sobie o wiele więcej! Zostawiamy szlak – nie tylko ten fizyczny, ale również ten w umysłach i sercach innych ludzi. Tym jest dla nas marka osobista.

Kochani, wierzymy, że 2018 rok będzie obfitował w Wasze sukcesy, a Wasze marki, zarówno te osobiste, jak i firmowe, będą rosły w siłę. Od 2012 roku Akademia przeprowadziła przez proces budowania marki kilkaset menadżerek i właścicielek  firm. Pozostają żywe wspomnienia, relacje i przyjaźnie. Czas na kolejny krok. Akademia Marki z Klasą tworzy społeczność wokół własnego cyklu spotkań “Marka z historią w tle”.

 

Spotkania dedykowane

Kogo zapraszamy

Najważniejszym punktem programu jesteście Wy same, cudowne, odważne z wielkim sercem. Już w 2017 roku niektóre grupy kursowe organizowały wspólne spotkania, wyjazdy, a nawet uroczystości ślubne. Dlatego tym razem ogólnopolskie hasło: Spotkajmy i bawmy się razem! Zaplanujcie weekendowy wyjazd nad morze. Spotkanie bez agendy, z zapleczem muzycznym, cateringowym, a na deser pomiędzy rozmowami wasze zdjęcia, filmy, historie, przemyślenia, dzielenie się przeżyciami i doświadczeniem. Nie zabraknie tym razem czasu, ponieważ rozpoczynamy o 18, a kończymy wyjściem ostatniego gościa. Śmiech i dobra zabawa gwarantowana.

Cel naszego spotkania

Wizją rozwoju Akademii jest tworzenie społeczności oraz przestrzeni dla wartościowych i merytorycznych spotkań. Prowadząc firmę potrzebujemy spojrzeć na siebie z właściwej perspektywy i nauczyć się pokazywać osiągnięcia. Potrzebujemy otwartej rozmowy, dzielenia się doświadczeniem ludzi i firm. Marka firmowa i osobista nabiera dzisiaj szczególnej wartości w bezpośredniej komunikacji z otoczeniem. Zapraszamy Was, drogie adeptki do współtworzenia i rozwoju cyklu spotkań opartych na historii założycieli i ich firm.

Galeria

Organizatorzy

Akademia Marki z Klasą – firma konsultingowo – marketingowo – PR-owa dla przedsiębiorców. Budujemy silne marki osobiste. Łączymy działania marketingowe, PR z aktywną i skuteczną sprzedażą, tworzeniem historii marki i storytellingiem. Koncept powstał w 2012. Od 6 lat gromadzimy wokół siebie społeczność kilku tysięcy aktywnych przedsiębiorców. Uczestniczyliśmy w brandingu ponad 240 marek osobistych właścicieli firm z terenu całej Polski. Akademia współorganizowała kilkadziesiąt ogólnopolskich konferencji oraz wprowadziła na rynek szkoleniowy specjalistyczny kurs budowania marki dla przedsiębiorców. Tworzy projekty wspierające rozwój właścicielskich firm, takie jak Akademia Mentora oraz Agencja Brandingowa.

Instytut Babiana to nowoczesna, doskonale wyposażona praktyka lekarska, w której specjaliści od kosmetologa, przez lekarza medycyny estetycznej po chirurga zajmują się kompleksowym leczeniem i dbaniem o piękno każdego. Pracownicy Instytutu Babiana to uznani specjaliści, którzy z pasją i oddaniem troszczą się o zdrowie oraz dbają o urodę innych. Prowadząc Instytut Kosmetologii Babiana konsolidują umiejętności z różnych dziedzin nauki. Wspierając się bogatym doświadczeniem walczą z przeciętnością. Laureaci prestiżowych tytułów, między innymi „Kobieta Sukcesu 2014” i „Biznesmen Roku 2015”

testimonial

Słowa od uczestniczek spotkania

 • Miałam przyjemność uczestniczyć po raz drugi w tak wyjątkowym spotkaniu fantastycznych kobiet pracujących w różnych branżach. Podczas spotkania można poznać historie, które zbliżają.
  Już szykuję się na kolejne spotkanie!

  Małgorzata Wilińska
  Makroregionalny dyrektor MŚP, Santander Bank Polska SA
 • Chciałam spotkać się z osobami, które poznałam podczas kursu oraz wcześniejszych spotkań, uważam, że trzeba mieć takie osoby do których możemy zwrócić się w ciężkich chwilach.

  Agnieszka Siatka
  Właścicielka Europejskiego Przedszkola Językowego Be Happy
 • W czasie wydarzeń otworzyły się przede mną nowe możliwości, a relacje, które nawiązałam są dla mnie bardzo ważne.

  Lilianna Miś
  Właścicielka firmy MedSport
 • Przyjechałam, ponieważ spotkania organizowane przez Ewę, w swoim przesłaniu mają głębszą wartość .

  Aldona Talaga-Działocha
  Właścicielka biura rachunkowego Consallex
 • Bardzo cenię sobie możliwość porozmawiania w gronie kobiet, które prezentują wysoką klasę, na tematy, które nam wszystkim są bliskie. Wzbogacające doświadczenie.

  Katarzyna Leder-Salgueiro
  Adwokat karnista, Kancelaria Adwokacka
 • Cieszę się, że takie spotkania są organizowane. Jest potrzeba żeby kobiety biznesu mogły ze sobą porozmawiać, wspierać się w swoich projektach i nawiązywać szczere, dobre relacje.

  Patrycja Kawęcka-Czerska
  Właścicielka International School of Music Muzofilia