Ewa Czertak

Zapraszam serdecznie na spotkanie. 
Kobiety, które poznaje są dla mnie bardzo ważne. Łączy nas marka. Lubimy się, wspieramy i szanujemy. Chcemy dbać o nasze relacje. Stąd pomysł cyklicznych spotkań dla właścicielek firm. Chcemy spotykać się w gronie zaufanych kobiet. Łączy nas odwaga w mierzeniu się z dużymi wyzwaniami, chęć tworzenia więzi i głębokich relacji, ciekawość w odkrywaniu siebie. Jeśli przestaniemy bać się oceny, otworzymy się i podzielimy własną historią, i doświadczeniami, stworzymy dużo głębsze i mocniejsze relacje. Nawiążemy więzi. Tego właśnie doświadczamy na spotkaniach Marka z historią w tle.
Dołącz do nas na kolejnym spotkaniu 5 grudnia we Wrocławiu.

CEO & FOUNDER OF Akademia Marki z Klasą

Ewa Czertak

Zapraszam serdecznie na spotkanie. 
Kobiety które poznaje są dla mnie bardzo ważne. Łączy nas marka. Lubimy się, wspieramy i szanujemy. Chcemy dbać o nasze relacje. Stąd pomysł cyklicznych spotkań dla właścicielek firm. Chcemy spotykać się w gronie zaufanych kobiet. Łączy nas odwaga w mierzeniu się z dużymi wyzwaniami, chęć tworzenia więzi i głębokich relacji, ciekawość w odkrywaniu siebie. Jeśli przestaniemy bać się oceny, otworzymy się i podzielimy własną historią, i doświadczeniami, stworzymy dużo głębsze i mocniejsze relacje. Nawiążemy więzi. Tego właśnie doświadczamy na spotkaniach Marka z historią w tle. Dołącz do nas na kolejnym spotkaniu 5 grudnia we Wrocławiu.

CEO & FOUNDER OF Akademia Marki z Klasą

O Spotkaniu

Termin Spotkania

5 grudnia 2019

godz. 17:30 – 22.00

Miejsce

 Scandic Wrocław
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 49/57,
50 – 032 Wrocław

Temat spotkania będzie realizowany w formie warsztatu, prelekcji gości oraz kobiet z uznaną historią biznesu.

Czy miłość klienta można kupić?

Do niedawna mieliśmy jedno proste zadanie: przekonać klientów, że powinni kupić nasz produkt. Mieliśmy doprowadzić do tego, by klienci uwierzyli, że nas potrzebują i naszego produktu, że życie z naszą firmą będzie lepsze, że stracą coś ważnego, jeśli nie kupią.

Teraz już to nie działa! Coś innego zaczyna się liczyć
Autentyczność i prawdziwa miłość bierze górę.
Bać się czy cieszyć? Rzecz jest o uwodzeniu. Tyle, że o uwodzeniu klientów.

Spotkania dedykowane

Kogo zapraszamy

Właścicielki firm,
adeptki Akademii Marki z Klasą.

Przedstawicielki Banku Santander Polska S.A.
oraz ich gości.

Przedsiębiorców kobiet poszukujących nowych możliwości
rozwoju biznesu.

Przedstawicielki firm
z wieloletnią tradycją prowadzenia biznesu.

Elitę świadomych kobiet, dbających o własny rozwój.

Stałe elementy spotkań

Dobry humor
i nieograniczony czas na rozmowy.

Budowanie osobistej dojrzałości,
tworzenie grupy wsparcia

Warsztaty i szkolenia,
część rozwojowa

Rozmowy o kluczowych czynnikach sukcesu i integracja środowiska przedsiębiorczych kobiet.

Wymiana doświadczeń i networking biznesowy.

Agenda Spotkania

 17:30-18:00  rejestracja/ networking
 18:00-18:30  przywitanie gości przez prowadzącą spotkanie
 18:30-19:00  spotkanie z Gościem Specjalnym Jadwiga Kuta
 19:00-19:20  przerwa kawowa
 19:20-20:00  praca warsztatowa „Czy miłość klienta można kupić?”- Ewa Czertak
 20:00-20:45  prezentacja historii uczestniczek spotkania
20:45-21:15  przerwa cateringowa
21:15-21:30  mini recital
 21:30-21:45   konkurs wizytówkowy
21:45-22:00  zakończenie części oficjalnej
 22:00  networking

Gość Spotkania

Fot. Lilianna Sokołowska
Jadwiga Kuta

Absolwentka PWST we Wrocławiu. W ciągu dziesięciu lat pracy w teatrach państwowych w Jeleniej Górze i Toruniu, wielokrotnie nagradzana za kreacje aktorskie.
Aktorka totalna – obdarzona niezwykłym, charyzmatycznym głosem, laureatka głównych nagród XIII Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Jej przejmujące interpretacje piosenek podziwiane były na scenach polskich i za granicą (Francja, Niemcy, Stany Zjednoczone,). Brawurowa odtwórczyni ról komediowych i poruszająca do szpiku kości w scenach dramatycznych. Gwiazda Teatru Naszego!
Bizneswoman – od 1991, wraz ze swoim mężem Tadeuszem prowadzi prywatny Teatr Nasz w karkonoskich Michałowicach. Fenomen i wyjątkowość Teatru Naszego polega na tym, że jego jedynymi sponsorami są widzowie. Teatr Jadwigi i Tadeusza Kutów, od początku istnienia, działa bez dotacji, bez wsparcia finansowego zewnętrznych instytucji. Właściciele teatru zespołowo reżyserują, opracowują scenografię, choreografię i kostiumy. Zajmują się charakteryzacją do każdej roli, są również inspicjentami, garderobianymi i rekwizytorami. Razem grają w sztukach napisanych przez Tadeusza Kutę.
Artystka – pasjonatka gotowania, uwielbia smaki i zapachy wyszukanej kuchni. Znana z gustownych aranżacji wnętrz oraz niebanalnych stylizacji ubiorów i kostiumów. Energetyczna osoba posiadająca niezwykły dar organizacyjny – mistrzyni logistyki dnia codziennego! Czarodziejka ogrodu. Zakochana w naturze i kosmosie. Wielbicielka malarstwa A. Modiglianiego.
Prywatnie – magiczna kobieta, żona Tadeusza Kuty, mama Katarzyny Pastruszak.

Artystki wokalne

Ewa Uryga

Wybitna wokalistka mająca na swoim koncie wiele nagród muzycznych poruszająca się w różnych gatunkach muzycznych. Ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Śpiewała jednak już dużo wcześniej. Już w szkole podstawowej śpiewała podczas akademii szkolnych „acappella” – bez instrumentów i mikrofonu.

Czytaj więcej...

Pierwszym sukcesem w jej życiu artystycznym była 1-wsza nagroda w konkursie piosenkarskim w MDK w Bytomiu, gdzie jako 13–latka zadziwiła jury swoim mocnym głosem – padło pytanie „dziecko ile Ty masz lat?”. Po ukończeniu szkoły podstawowej Ewa Dostała się do Technikum Elektrycznego z zamiarem robienia raczej kariery sportowej. Trenowała koszykówkę – mając szanse na granie w kadrze Polski jako juniorka. Paradoksalnie w Technikum był zespół muzyczny „Trzynastka”, w którym Ewa śpiewała. Pierwszy sukces pojawił się szybko – będąc w 1-szej klasie Ewa podczas eliminacji dostała się do telewizyjnego Studia Debiutów przy TVP Katowice, gdzie zaczęła występować w programach telewizyjnych. Potem przyszły ogólnopolskie Festiwale polskie, gdzie zdobyła główne nagrody m.in. Zielona Góra, Opole, Kołobrzeg i Ustroń. Współpracowała z radiową orkiestrą rozrywkową pod dyrekcją Jerzego Miliana w Katowicach, gdzie nagrywała piosenki min. swoje własne kompozycje.

W życiu Ewy ogromne znaczenie miał jeden moment, gdy usłyszała Mahalię Jackson co spowodowało, że podjęła studia na katowickiej Akademii na wydziale Jazzu i Muzyki rozrywkowej.

Rozpoczęła nowy rozdział muzyczny biorąc udział tym razem na jazzowych festiwalach muzycznych m.in. otrzymała nagrodę „Klucz do kariery” na jazzowym festiwalu w Gorzowie Wielkopolskim. Zdobyła również II nagrodę na festiwalu muzycznym w Szwecji w mieście Karlshamn, a także II nagrodę na Festiwalu Międzynarodowym Wokalistów jazzowych w Zamościu.

Współpracowała z najwybitniejszymi muzykami jazzowymi w Polsce: Marek Napiórkowski, Włodzimierz Nahorny, Henryk Miśkiewicz, Piotr Baron, Jacek i Wojciech Niedzielowie, Andrzej Jagodzińsk, Jan Ptaszyn Wróblewski, Zbigniew Lewandowski, Piotr Wyleżoł, Łukasz Żyta, Paweł Tomaszewski, Piotr Wrombel, Dariusz Ziółek, Krzysztof Herdzin i wieli innych. Nagrała 7 autorskich płyt w tym 2 w Nowym Yorku, gdzie rozpoczęła współpracę z legendarnym muzykiem jazzowym Markiem Soskinem wieloletnim pianistą światowej sławy Sonny Rollinsa. Brała udział w wielu wspólnych projektach z wybitnymi.

Oliwia Kędziora

Multiinstrumentalistka, wokalistka, aranżerka, menadżerka. Urodzona w 1992 roku w Bytomiu. Absolwentka Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Gra na altówce, skrzypcach, mandolinie i fortepianie. Laureatka wielu prestiżowych konkursów międzynarodowych i ogólnopolskich. Zdobywczyni m.in. I miejsca na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym w Sztokholmie, III miejsca na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym w Treviso, Nagrody Specjalnej na IX Międzynarodowym Konkursie Altówkowym im. J. Rakowskiego w Poznaniu, Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia. Wielokrotna Stypendystka Ministra Kultury, Premiera, itd.

Czytaj więcej...

Od roku 2018 współtworzy zespół Vinyl String Quartet, z którym zrealizowała mnóstwo projektów telewizyjnych, koncertowych i eventowych. Jednymi z ważniejszych były: Eurowizja 2016 z Michałem Szpakiem, Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej 2015, 2016, 2017, 2018 i programy telewizyjne („Jest okazja”, „Sonda 2”, „Jaka to Melodia”, „Voice of Poland”).

Od roku 2016 jest częścią zespołu Filharmonii Dowcipu.

Od roku 2018 można zobaczyć jej kreację aktorską w musicalu „Once” w Teatrze Muzycznym ROMA. Oliwia nagrywała muzykę do filmów oraz ubarwiała wiele projektów artystycznych w Polsce i za granicą. Współpracowała z wieloma czołowymi artystami polskiej i międzynarodowej sceny, takimi jak m in. Rod Stewart, Placido Domingo, Andrea Bocelli, Michał Szpak, Edyta Górniak, Zbigniew Wodecki, Maryla Rodowicz, Varius Manx.

Projekt Altoholiczka to bardzo przewrotne połączenie Jej pasji i miłości do pierwszego instrumentu, którym jest altówka, ale także melancholijnych melodii wokalnych, płynących prosto z serca.

Organizatorzy

  • Marzena Atkielska
    Santander Fundacja

    Prezes Fundacji Santander Bank Polska S.A. Promuje kreatywność i przedsiębiorczość. Tworzy projekty rozwojowe dla młodych ludzi.

  • Ewa Czertak
    AKADEMIA MARKI Z KLASĄ

    Twórczyni konceptu Marka z Klasą. Buduje autentyczne marki premium CEO i przedsiębiorców. Mentor i trener biznesu, Prezes Akademii Marki z Klasą.

  • Justyna Madej
    Santander Bank Polska S.A.

    Regionalny menedżer zespołu Select Santander Bank Polska S.A. Od kilkunastu lat związana z klientami indywidualnym, od 8 lat w Segmentem Select. Uwielbia ludzi i prace z nimi. Ambitna i konsekwentna w działaniu.

  • Anna Pryda
    Santander Bank Polska S.A.

    Makroregionalny Dyrektor MŚP Makroregionu Zachodniego. Członkini Klubu Pracodawców. Zafascynowana rozwojem ludzi i biznesu firmowego. Zaangażowana w wolontariat

  • Romana Kłysz-Rakowska
    Santander Bank Polska S.A.

    Jest dyrektorem departamentu bankowości biznesowej i korporacyjnej. Odpowiada za region południowo-zachodni. Jej pasją są Klienci i obszar rozwoju ludzi. Dużą uwagę przywiązuję do rozwojowych spotkań One to One. Jest również Trenerem Mentalnym.

  • Marzena Zwolińska
    Santander Bank Polska S.A.

    Dyrektor Makroregionu Zachodniego. Od 26 lat wierna tej samej firmie, budowała swoją pozycję w Banku zaczynając od najbardziej podstawowych stanowisk. Mocno sfokusowana na działalność wolontariacką i budowanie relacji oraz najwyższą jakość obsługi. Wierna hasłu „Ludzie są najważniejsi”…w każdej organizacji

  • Małgorzata Tomaszewska
    Santander Bank Polska S.A.

    Dyrektor Biura Doskonalenia Doświadczeń Klientów MŚP, pion Bankowości Detalicznej. Członkini Rady Związku Banków Polskich Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Zarządu Izby Przemysłowo Handlowej.

Partnerzy Strategiczni

Własna historia i pasja tworzenia czegoś nowego, to fundamenty, które pozwalają wspólnie z nami budować prawdziwą wartość. Czy prowadzisz małą firmę rodzinną czy pracujesz dla dużej organizacji, jeśli bazujesz na dobrych relacjach, autentyczności, zaangażowaniu, z pewnością stworzysz coś ważnego i wyróżnisz się na rynku. Kierując się wartościami budujesz własną historię. W Santander Bank Polska S.A. pracują ludzie, którzy w to wierzą, którzy działają w zgodzie z tymi wartościami i których możesz spotkać już 5 września.

Budujemy autentyczne marki osobiste. Łączymy działania marketingowe, PR z aktywną
i skuteczną sprzedażą, tworzeniem historii marki i storytellingiem. Uczestniczyliśmy w brandingu ponad 240 marek osobistych właścicieli firm z terenu całej Polski. Akademia współorganizowała kilkadziesiąt ogólnopolskich konferencji oraz wprowadziła na rynek szkoleniowy specjalistyczny kurs budowania marki dla przedsiębiorców. Ewa Czertak, założycielka Akademii tworzy projekty wspierające rozwój właścicielskich firm, takie jak Akademia Mentora oraz Agencja Brandingowa.

Fundacja Santander Bank Polska – stwarza możliwości dla ludzi ambitnych i odpowiedzialnych. Tworzy projekty, dzięki którym młodzi ludzie odkrywają bogactwo polskiego dziedzictwa narodowego i odnajdują w nim punkty odniesienia do własnych decyzji i refleksji. Główne cele Fundacji to promowanie kreatywności i przedsiębiorczości,  a także wspieranie niestandardowych działań.

testimonial

Słowa od uczestniczek spotkania

  • Miałam przyjemność uczestniczyć po raz drugi w tak wyjątkowym spotkaniu fantastycznych kobiet pracujących w różnych branżach. Podczas spotkania można poznać historie, które zbliżają.
    Już szykuję się na kolejne spotkanie!

    Małgorzata Wilińska
    Makroregionalny dyrektor MŚP, Santander Bank Polska SA
  • Chciałam spotkać się z osobami, które poznałam podczas kursu oraz wcześniejszych spotkań, uważam, że trzeba mieć takie osoby do których możemy zwrócić się w ciężkich chwilach.

    Agnieszka Siatka
    Właścicielka Europejskiego Przedszkola Językowego Be Happy
  • W czasie wydarzeń otworzyły się przede mną nowe możliwości, a relacje, które nawiązałam są dla mnie bardzo ważne.

    Lilianna Miś
    Właścicielka firmy MedSport
  • Przyjechałam, ponieważ spotkania organizowane przez Ewę, w swoim przesłaniu mają głębszą wartość .

    Aldona Talaga-Działocha
    Właścicielka biura rachunkowego Consallex
  • Bardzo cenię sobie możliwość porozmawiania w gronie kobiet, które prezentują wysoką klasę, na tematy, które nam wszystkim są bliskie. Wzbogacające doświadczenie.

    Katarzyna Leder-Salgueiro
    Adwokat karnista, Kancelaria Adwokacka
  • Cieszę się, że takie spotkania są organizowane. Jest potrzeba żeby kobiety biznesu mogły ze sobą porozmawiać, wspierać się w swoich projektach i nawiązywać szczere, dobre relacje.

    Patrycja Kawęcka-Czerska
    Właścicielka International School of Music Muzofilia

Wystawa towarzysząca cyklowi spotkań
„Marka z historią w tle”

Joanna Turek

Urodziła się w 1995 r. w Katowicach. Jest absolwentką Zespołu Szkół Plastycznych w Katowicach, specjalizacja jubilerstwo, który ukończyła 2014 roku z wyróżnieniem ogólnopolskim. Studiuje na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Malarstwa w Pracowni prof. Teresy Kotkowskiej-Rzepeckiej. W roku 2017/2018 była na Stypendium Erasmus+ do Wielkiej Brytanii, The Glasgow School of Art. Przygotowuje pracę dyplomową, której tematem są “Portrety”. Obecnie podjęła studia na ASP w Katowicach na Wydziale grafika warsztatowa. Zajmuje się malarstwem i rysunkiem, fotografii oraz instalacją.

 

Obrazy
Wystawy zbiorowe
Osiągnięcia

 

12/2015 – Pracownia Prof. Teresa Kotkowska-Rzepecka, Wojewódzka Biblioteka Publiczna, Kraków
02/2016 – Rysunki, Galeria Drugie Piętro, ASP, Kraków
04/2016 – Na marginesie, Czytelnia Naukowa Krowoderskiej Biblioteki Publicznej, Kraków
04/2016 – Warm center, Wojewódzka Biblioteka Publiczna, Kraków
05/2016 – wystawa pokonkursowa Noto Notatnik, Fundacja Znaczy Się, Kraków
09/2016 – wystawa pokonkursowa Międzynarodowy Festiwal Rysowania, Kopalnia sztuki, Zabrze
10/2016 – Zawsze w drodze, Wojewódzka Biblioteka Publiczna, Kraków
12/2016 – wystawa absolwentów – cykl POWROTY, Galeria Zespół Szkół Plastycznych, Katowice
03/2017 – wystawa Pracowni Rysunki pt. 5+1., Galeria Drugie Piętro, ASP, Kraków
11/2017 – Pracownia, Miejska Galeria Sztuki “Obok”, Tychy
11/2017 – Contatc List, The Grace and Clark Fyffe Gallery, Glasgow
02/2018 – Sprzężenie zwrotne 2.0, Galeria Drugie Piętro, ASP, Kraków
03/2018 – Białe na białym, Galeria Drugie Piętro, ASP, Kraków
03/2018 – Na Podwórka! Spiżarnia_Przetwory, Krakowskie podwórko przy Ul. Dietla 83, Kraków
06/2018 – Białe na białym – prof. J. Orbitowskiemu 1940-2017 w Galerii Akademia w Bronowicach, Kraków
11/2018 – TRYPTYK, Galeria Drugie Piętro, ASP, Kraków
12/2018 – 200 lat Akademii 100 lat! Akademii kobiet, Galeria Drugie Piętro, ASP, Kraków
02/2019 – Nosferatu – Siła Strachu / Mikstury Kultury, Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego, Kraków
03/2019 – Partake, Centrum Kultury “Dworek Białoprądnicki”, Kraków
03/2019 – Nosferatu – Siła Strachu, Galeria promocyjna ASP, Kraków
05/2019 – Tropy, Galeria Drugie Piętro, ASP, Kraków
06/2019 – Park sztuki, Galeria Podlaska, Biała Podlaska
08/2019 – Sztuka bez granic, Katowice Miasto Ogrodów, Katowice
08/2019 – Młodzi w Dialogu, Krakowskie Forum Kultury-Galeria z Widokiem, Kraków

2014 – Nagroda Prezydent Miasta Katowice dla wybitnie uzdolnionych uczniów szkół artystycznych
2014 – Grand Prix – Międzynarodowy Festiwal Rysowania w Zabrzu
2014/2015 – Wyróżnienie – Rady Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie
2016 – Wyróżnienie honorowe – Ogólnopolski Konkurs Noto-Notatnik Artysty 2016 w Krakowie
2015/2016 – Wyróżnienie – Rady Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie
2016 – II Nagroda – Międzynarodowy Festiwal Rysowania w Zabrzu
2016/2017 – Wyróżnienie – Rady Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie
2017/2018 – Wyróżnienie – Rady Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie
2018 – Wyróżnienie – Ogólnopolski XIII Pikniku Malarskiego „Sielskie Klimaty 2018” w Katowicach
2018/2019 – Stypendium Rektora ASP w Krakowie dla najlepszych studentów
2019 – II Nagroda – Międzynarodowy Festiwal Rysowania w Zabrzu
2018/2019 – Wyróżnienie – Rady Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie

KONTAKT
kontakt@markazhistoriawtle.com 
ul. Narbutta 25 A lok. 106,  02-536 Warszawa

Patronat Medialny