Ewa Czertak

Zapraszam serdecznie na spotkanie. 
Kobiety, które poznałam w Akademii Marki z Klasą są dla mnie bardzo ważne. Łączy nas marka. Lubimy się, wspieramy i szanujemy. Chcemy dbać o nasze relacje. Stąd pomysł cyklicznych spotkań dla właścicielek firm i adeptek Akademii. To już piąte spotkanie integracyjne. Chcemy spotykać się w gronie zaufanych kobiet. Łączy nas odwaga w mierzeniu się z dużymi wyzwaniami, chęć tworzenia więzi i głębokich relacji, ciekawość w odkrywaniu siebie. Dołącz do elity świadomych  kobiet i bądź z nami 5 września. 

CEO & FOUNDER OF Akademia Marki z Klasą

O Spotkaniu

Termin Spotkania

5 grudnia 2017r.

godz. 18:00

Miejsce

Muzeum Warszawskiej Pragi

ul. Targowa 50/52 w Warszawie

Spotkanie przedsiębiorców

pod patronatem Wojciecha Zabłockiego – Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.

Miejsce spotkania jest nieprzypadkowe. Praga-Północ to „kawałek prawdziwej Warszawy”, enklawa z oryginalną, przedwojenną zabudową i licznymi śladami przedsiębiorczości, z której słynęła ta prawobrzeżna dzielnica stolicy.

Przywołanie postaci wybitnych przedsiębiorców, opowieść o wartościach, tradycjach i zwyczajach prowadzą do zrozumienia źródeł etosu pracy i siły oddziaływania marki. A poznanie i zrozumienie własnej historii, świadomość miejsca pochodzenia oraz odświeżenie emocji towarzyszących tworzeniu własnej firmy stanowią niezbędny kapitał do budowania jej autentyczności i niepowtarzalności.

Zapraszamy Przedsiębiorców do udziału w spotkaniu „Marka z historią w tle”.

Spotkanie ma na celu zwrócenie uwagi na konieczność popularyzacji etosu polskiego przedsiębiorcy.

Przedsiębiorca, utalentowana osoba jako lider życia społeczno – gospodarczego świadomie rozwija firmę i kształtuje środowisko w którym mieszka i pracuje. Przedsiębiorcę wyróżnia postawa przedsiębiorczości, postrzegana jako cecha osobowości, zdolność do przejawiania ducha inicjatywy i zaradności.

Na spotkaniu przedstawione zostaną wyniki badań oraz doświadczenia praktyków przedsiębiorczości. Zwrócona zostanie uwaga na moc autentycznej historii w tworzeniu unikatowej wartości firmy na rynku.

Przywołane zostaną postaci wybitnych przedsiębiorców, opowieści o wartościach, tradycjach i zwyczajach, które prowadzą do zrozumienia źródeł etosu pracy i siły oddziaływania marki.

Zakres tematyczny spotkania:

 • zrozumienie wpływu osobistej historii właściciela na kolejne fazy rozwoju przedsiębiorstwa
 • czym jest „genotyp” przedsiębiorstwa odrózniający od konkurencji, przekładający się na wzrost rynkowej pozycji firmy
 • problem „szybkiego biznesu” czyli przedsiębiorczości uprawianej tylko w oparciu o zysk
 • ponadczasowość marki a przypadkowość, zamęt, zagubienie – problem samokontroli przedsiębiorcy
 • naga prawda – czy to się dzisiaj broni?
 • marka i budowanie wartości w strategii firmy, czy tylko na potrzeby PR?
 • autentyczny branding firmowy a zobowiązanie się własnym nazwiskiem właściciela do podejmowania działań związanych z dostarczaniem dla swoich odbiorców produktów i usług najwyższej jakości
 • świadomość miejsca pochodzenia i odświeżenie emocji towarzyszących tworzeniu własnej firmy – niezbędny kapitał do budowania jej autentyczności i niepowtarzalności

POBIERZ AGENDĘ [PDF] Z TEMATAMI,
SYLWETKAMI PRELEGENTÓW ORAZ GODZINOWY ROZKŁAD

Spotkania dedykowane

Kogo zapraszamy

Przedsiębiorcy poszukujący nowych możliwości rozwoju
swojego biznesu zainteresowanych
poszerzeniem kontaktów biznesowych.

Właścicieli firm z historią Warszawy w tle.

Osoby decyzyjne na co dzień pracujące w organizacjach
odpowiedzialnych za budowanie marki.

Właścicielki firm, adeptki Akademii Marki z klasą
oraz osoby przez nie rekomendowane.

Przedstawicieli firm z wieloletnią tradycją
prowadzenia biznesu.

W czasie spotkania głos zabiorą

Wiesław Macherzyński, Dyrektor Biura Rozwoju Relacji z Klientami MŚP – Bank Zachodni WBK- Serce do biznesu w nowoczesnej firmie.

Ewa Czertak, Ekspert Personal Branding, prezes Akademii Marki z Klasą – Jaka historię chciałbyś usłyszeć o sobie?

Jacek Grunt-Mejer Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. Rewitalizacji – Czy jakość obroni się sama?

Adam Lisiecki, Muzeum Warszawskiej Pragi – Przeszłość czy może nam się przydać?

W dyskusji panelowej „Jak dbamy o genotyp własnej firmy” – wezmą udział przedstawiciele firm z wieloletnią tradycją prowadzenia biznesu:

 

Anna Górska, Dom Mody Bogusław Herse – 150 lat historii marki

Filip Stanowski, Galeria Sztuki Stara Praga – 37 lat firmy rodzinnej na rynku

Prowadząca dyskusję: Ewa Czertak, Prezes Akademii Marki z Klasą

Organizatorzy

Własna historia i pasja tworzenia czegoś nowego, to fundamenty, które pozwalają wspólnie z nami budować prawdziwą wartość. Czy prowadzisz małą firmę rodzinną czy pracujesz dla dużej organizacji, jeśli bazujesz na dobrych relacjach, autentyczności, zaangażowaniu, z pewnością stworzysz coś ważnego i wyróżnisz się na rynku. Kierując się wartościami budujesz własną historię. W Banku Zachodnim WBK S.A. pracują ludzie, którzy w to wierzą, którzy działają w zgodzie z tymi wartościami i których możesz spotkać już 5 grudnia.

Akademia Marki z Klasą – firma konsultingowo – marketingowo – PR-owa dla przedsiębiorców. Budujemy silne marki osobiste. Łączymy działania marketingowe, PR z aktywną i skuteczną sprzedażą, tworzeniem historii marki i storytellingiem. Koncept powstał w 2012. Od 6 lat gromadzimy wokół siebie społeczność kilku tysięcy aktywnych przedsiębiorców. Uczestniczyliśmy w brandingu ponad 240 marek osobistych właścicieli firm z terenu całej Polski. Akademia współorganizowała kilkadziesiąt ogólnopolskich konferencji oraz wprowadziła na rynek szkoleniowy specjalistyczny kurs budowania marki dla przedsiębiorców. Tworzy projekty wspierające rozwój właścicielskich firm, takie jak Akademia Mentora oraz Agencja Brandingowa.

Wojciech Jakub Zabłocki – Burmistrz Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.
Z wykształcenia historyk, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i stypendysta Uniwersytetu Wileńskiego na Litwie. Do jego najważniejszych działań w Zarządzie Dzielnicy Pragi-Północ należą prowadzenie procesu rewitalizacji praskich kamienic, remonty i modernizacja szkół oraz program nasadzenia zieleni. Jest zwolennikiem wdrażania odnawialnych źródeł energii i termomodernizacji. Zabiega o stworzenie Narodowego Muzeum Przyrodniczego na terenie XIX-wiecznych Fortów Śliwickiego na Pradze.

testimonial

Słowa od uczestniczek spotkania

 • Miałam przyjemność uczestniczyć po raz drugi w tak wyjątkowym spotkaniu fantastycznych kobiet pracujących w różnych branżach. Podczas spotkania można poznać historie, które zbliżają.
  Już szykuję się na kolejne spotkanie!

  Małgorzata Wilińska
  Makroregionalny dyrektor MŚP, Santander Bank Polska SA
 • Chciałam spotkać się z osobami, które poznałam podczas kursu oraz wcześniejszych spotkań, uważam, że trzeba mieć takie osoby do których możemy zwrócić się w ciężkich chwilach.

  Agnieszka Siatka
  Właścicielka Europejskiego Przedszkola Językowego Be Happy
 • W czasie wydarzeń otworzyły się przede mną nowe możliwości, a relacje, które nawiązałam są dla mnie bardzo ważne.

  Lilianna Miś
  Właścicielka firmy MedSport
 • Przyjechałam, ponieważ spotkania organizowane przez Ewę, w swoim przesłaniu mają głębszą wartość .

  Aldona Talaga-Działocha
  Właścicielka biura rachunkowego Consallex
 • Bardzo cenię sobie możliwość porozmawiania w gronie kobiet, które prezentują wysoką klasę, na tematy, które nam wszystkim są bliskie. Wzbogacające doświadczenie.

  Katarzyna Leder-Salgueiro
  Adwokat karnista, Kancelaria Adwokacka
 • Cieszę się, że takie spotkania są organizowane. Jest potrzeba żeby kobiety biznesu mogły ze sobą porozmawiać, wspierać się w swoich projektach i nawiązywać szczere, dobre relacje.

  Patrycja Kawęcka-Czerska
  Właścicielka International School of Music Muzofilia

Partnerzy

Patronat Medialny