IV SPOTKANIE PRZEDSIĘBIORCÓW

Otwieramy Twój biznes na nowe możliwości!

Łączy nas marka. Lubimy się, wspieramy i szanujemy. Chcemy dbać o nasze relacje. Kobiety, które poznałyśmy w Akademii Marki z Klasą są dla nas bardzo ważne. Stąd pomysł cyklicznych spotkań Marka z historią w tle. To już czwarte spotkanie integracyjne dla przedsiębiorców. Zapraszamy osoby świadome siebie. Chcemy spotykać się w gronie zaufanych kobiet. Łączy nas odwaga w mierzeniu się z dużymi wyzwaniami, chęć tworzenia więzi i głębokich relacji, ciekawość w odkrywaniu siebie.

Akademia stwarza możliwość nawiązania nowych, wartościowych kontaktów biznesowych; to miejsce, które skupia osoby pozytywne, świadome, budujące strategiczny networking oraz rozwijające osobistą markę.

Akademia Marki z Klasą to pierwsza ogólnopolska i elitarna organizacja szkoleniowa dla CEO, przedsiębiorców – liderów, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i biznesie.

O Spotkaniu

Termin Spotkania

13 grudnia 2018 r.
godz. 18:00

Miejsce

Villa Intrata
ul. Stanisława Kostki Potockiego 23,
Warszawa, Wilanów

Spotkania dedykowane

Kogo zapraszamy

Właścicielki firm,
adeptki Akademii Marki z Klasą.

Przedstawicielki Banku Santander Polska S.A.
oraz ich gości.

Przedsiębiorców kobiet poszukujących nowych możliwości
rozwoju biznesu.

Przedstawicielki firm
z wieloletnią tradycją prowadzenia biznesu.

Elitę świadomych kobiet, dbających o własny rozwój.

Stałe elementy spotkań

Dobry humor
i nieograniczony czas na rozmowy.

Budowanie osobistej dojrzałości,
tworzenie grupy wsparcia

Warsztaty i szkolenia,
część rozwojowa

Rozmowy o kluczowych czynnikach sukcesu i integracja środowiska przedsiębiorczych kobiet.

Wymiana doświadczeń i networking biznesowy.

Ewa Czertak

Zapraszam serdecznie na spotkanie. 
Kobiety, które poznałam w Akademii Marki z Klasą są dla mnie bardzo ważne. Łączy nas marka. Lubimy się, wspieramy i szanujemy. Chcemy dbać o nasze relacje. Stąd pomysł cyklicznych spotkań dla właścicielek firm i adeptek Akademii. To już piąte spotkanie integracyjne. Chcemy spotykać się w gronie zaufanych kobiet. Łączy nas odwaga w mierzeniu się z dużymi wyzwaniami, chęć tworzenia więzi i głębokich relacji, ciekawość w odkrywaniu siebie. Dołącz do elity świadomych  kobiet i bądź z nami 5 września. 

CEO & FOUNDER OF Akademia Marki z Klasą

Goście specjalni

Podczas spotkania o część artystyczną zadbają nasi goście specjalni. Pod batutą Patrycji Czerskiej wykonamy nieformalny hymn “Nie bój się chcieć”.

Ewa Uryga, wokalistka jazzowa przygotowała kameralny mini recital.

Galeria

Partnerzy Strategiczni

Własna historia i pasja tworzenia czegoś nowego, to fundamenty, które pozwalają wspólnie z nami budować prawdziwą wartość. Czy prowadzisz małą firmę rodzinną czy pracujesz dla dużej organizacji, jeśli bazujesz na dobrych relacjach, autentyczności, zaangażowaniu, z pewnością stworzysz coś ważnego i wyróżnisz się na rynku. Kierując się wartościami budujesz własną historię. W Santander Bank Polska S.A. pracują ludzie, którzy w to wierzą, którzy działają w zgodzie z tymi wartościami i których możesz spotkać już 5 września.

Budujemy autentyczne marki osobiste. Łączymy działania marketingowe, PR z aktywną
i skuteczną sprzedażą, tworzeniem historii marki i storytellingiem. Uczestniczyliśmy w brandingu ponad 240 marek osobistych właścicieli firm z terenu całej Polski. Akademia współorganizowała kilkadziesiąt ogólnopolskich konferencji oraz wprowadziła na rynek szkoleniowy specjalistyczny kurs budowania marki dla przedsiębiorców. Ewa Czertak, założycielka Akademii tworzy projekty wspierające rozwój właścicielskich firm, takie jak Akademia Mentora oraz Agencja Brandingowa.

Uniwersytet SWPS to uczelnia niepubliczna utworzona w 1996 roku. Posiada kampusy w pięciu miastach Polski – Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu i Katowicach. W swoich murach zawiera blisko 90 specjalizacji i specjalności na kilkunastu kierunkach studiów dla ponad 15 tys.  studentów. Wybitna kadra składa się z  75 profesorów, 59 doktorów habilitowanych, 183 doktorów, wypromowanych 153 doktorów i 37 doktorów habilitowanych. Ma na swoim koncie 348 projektów naukowych realizowanych na kwotę 30 mln zł
i 13 projektów europejskich.

Organizatorzy

Patronat Medialny