Archwium 2 - Marka z historią w tle
386
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-386,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge | shared by vestathemes.com,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Spotkanie integracyjne

adeptek!

ORGANIZOWANE PRZEZ

23 marca pragniemy z Wami nieformalnie uczcić i zainaugurować kolejny rok istnienia Akademii Marki z Klasą. Dlatego zapraszamy uczestniczki naszych kursów na spotkanie integracyjne do Gdańska. Spotkanie odbędzie się 23 marca (piątek) o godzinie 18:00 w Instytucie Babiana, należącym do Adeptki i Mentorki Agnieszki Kośnik – Zając.

Kiedy?

23 marca 2018r., godz. 18:00

Gdzie?

Instytut Babiana

ul. Hynka 6, Gdańsk Zaspa

Zapraszamy Adeptki i uczestniczki Kursów do udziału w spotkaniu „Marka z historią w tle”.

W 2012 roku powstała Akademia Marki z Klasą. To 6 rok naszych działań, a na starcie 37 edycja kursu budowania marki.

Podążanie wytyczonym szlakiem z pewnością prowadzi do celu. Jednak pozwalając sobie na odwagę i wytyczając własną ścieżkę zostawiamy po sobie o wiele więcej! Zostawiamy szlak – nie tylko ten fizyczny, ale również ten w umysłach i sercach innych ludzi. Tym jest dla nas marka osobista.

Kochani, wierzymy, że 2018 rok będzie obfitował w Wasze sukcesy, a Wasze marki, zarówno te osobiste, jak i firmowe, będą rosły w siłę. Od 2012 roku Akademia przeprowadziła przez proces budowania marki kilkaset menadżerek i właścicielek  firm. Pozostają żywe wspomnienia, relacje i przyjaźnie. Czas na kolejny krok. Akademia Marki z Klasą tworzy społeczność wokół własnego cyklu spotkań „Marka z historią w tle”.

Spotkanie dedykowane,
kogo zapraszamy

Najważniejszym punktem programu jesteście Wy same, cudowne, odważne z wielkim sercem. Już w 2017 roku niektóre grupy kursowe organizowały wspólne spotkania, wyjazdy, a nawet uroczystości ślubne. Dlatego tym razem ogólnopolskie hasło: Spotkajmy i bawmy się razem! Zaplanujcie weekendowy wyjazd nad morze. Spotkanie bez agendy, z zapleczem muzycznym, cateringowym, a na deser pomiędzy rozmowami wasze zdjęcia, filmy, historie, przemyślenia, dzielenie się przeżyciami i doświadczeniem. Nie zabraknie tym razem czasu, ponieważ rozpoczynamy o 18, a kończymy wyjściem ostatniego gościa. Śmiech i dobra zabawa gwarantowana.

Cel naszego

spotkania

Wizją rozwoju Akademii jest tworzenie społeczności oraz przestrzeni dla wartościowych i merytorycznych spotkań. Prowadząc firmę potrzebujemy spojrzeć na siebie z właściwej perspektywy i nauczyć się pokazywać osiągnięcia. Potrzebujemy otwartej rozmowy, dzielenia się doświadczeniem ludzi i firm. Marka firmowa i osobista nabiera dzisiaj szczególnej wartości w bezpośredniej komunikacji z otoczeniem. Zapraszamy Was, drogie adeptki do współtworzenia i rozwoju cyklu spotkań opartych na historii założycieli i ich firm.

Potwierdzenie uczestnictwa

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i komfort naszego spotkania prosimy o mailowe potwierdzenie uczestnictwa.

Uwaga: Wstęp bezpłatny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w tym do wysyłki newslettera przez Akademie Marki z Klasą Ewa Czertak ul. Ludwika Narbutta 25 A/211, 02-536 Warszawa, NIP: 774 240 75 51, zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U.2016,poz.922 z poz. zm.). Jednocześnie zostałem/am poinformowana, iż przysługuje mi prawo dostępu, poprawienia danych osobowych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu.

Organizatorzy

AMK_logo czarne png

Akademia Marki z Klasą – firma konsultingowo – marketingowo – PR-owa dla przedsiębiorców. Budujemy silne marki osobiste. Łączymy działania marketingowe, PR z aktywną i skuteczną sprzedażą, tworzeniem historii marki i storytellingiem. Koncept powstał w 2012. Od 6 lat gromadzimy wokół siebie społeczność kilku tysięcy aktywnych przedsiębiorców. Uczestniczyliśmy w brandingu ponad 240 marek osobistych właścicieli firm z terenu całej Polski. Akademia współorganizowała kilkadziesiąt ogólnopolskich konferencji oraz wprowadziła na rynek szkoleniowy specjalistyczny kurs budowania marki dla przedsiębiorców. Tworzy projekty wspierające rozwój właścicielskich firm, takie jak Akademia Mentora oraz Agencja Brandingowa.

tlo_blog

Instytut Babiana to nowoczesna, doskonale wyposażona praktyka lekarska, w której specjaliści od kosmetologa, przez lekarza medycyny estetycznej po chirurga zajmują się kompleksowym leczeniem i dbaniem o piękno każdego. Pracownicy Instytutu Babiana to uznani specjaliści, którzy z pasją i oddaniem troszczą się o zdrowie oraz dbają o urodę innych. Prowadząc Instytut Kosmetologii Babiana konsolidują umiejętności z różnych dziedzin nauki. Wspierając się bogatym doświadczeniem walczą z przeciętnością. Laureaci prestiżowych tytułów, między innymi „Kobieta Sukcesu 2014” i „Biznesmen Roku 2015”

Akademia Marki z Klasą
ul. Narbutta 25 A/211
02-536 Warszawa
Tel. +48 535 350 730
amzk@akademiamarkizklasa.pl