Marka z historią w tle
650
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-650,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge | shared by vestathemes.com,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Spotkania przedsiębiorców

Otwieramy Twój biznes na nowe możliwości!

Akademia stwarza możliwość nawiązania nowych, wartościowych kontaktów biznesowych; to miejsce, które skupia osoby pozytywne, świadome, budujące strategiczny networking oraz rozwijające osobistą markę.

Akademia Marki z Klasą to pierwsza ogólnopolska i elitarna organizacja szkoleniowa dla CEO, przedsiębiorców – liderów, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i biznesie. Od 2012 roku założycielka Akademii, Ewa Czertak buduje autentyczne i dobre marki i wzmacnia ich wartość w odbiorze rynku. Działa zgodnie z misją zwiększania świadomości właścicieli firm w budowaniu rozpoznawalności i przewagi biznesowej. Tworzy autentyczny branding dla osób i firm. Prowadzi przez proces budowania marki osobistej od opracowania Brand Booka po wdrożenie w wybranych kanałach. Akademia Marki z Klasą to również sieć, która integruje 250 adeptek – właścicielek firm z całej Polski, tworząc społeczność Marka z historią w tle.

Search
Kiedy?

29 czerwca 2018r., godz. 18:00

Gdzie?

Villa Antonina

ul. Obrońców Westerplatte 36A, Sopot

Zapraszam adeptki Akademii oraz właścicielki firm do udziału w spotkaniu „Marka z historią w tle”.

Ewa Czertak – Twórczyni konceptu Marka z Klasą

Buduje autentyczne marki premium CEO i przedsiębiorców. W różnych fazach życia firmy przeprowadza przez proces transformacji. Musisz dotrzeć do prawdy, żeby robić rzeczy ważne.

Twórca kursów premium budowania marki osobistej. Konsultant ds. wizerunku, PR i komunikacji w międzynarodowych organizacjach, mówca. Od 7 lat pracuje z ponad 240 przedsiębiorcami o ugruntowanej pozycji z całej Polski; uczestniczyła w procesie budowania i rozwijania ich marek. Kurs Personal Brandingu to narzędzie doskonalenia osobistego i zawodowego dla właścicieli firm, konkurencyjny dla studiów podyplomowych. W oparciu o autorską koncepcję programu Ewy Czertak Akademia od 2012 roku realizuje kursy grupowe budowania marki dla przedsiębiorców oraz KURSY INDYWIDUALNE PREMIUM dla CEO i właścicieli. W procesie budowania marki łączy działania marketingowe, strategiczne, sprzedażowe, prawne, PR, wizerunkowe z rozwojem osobistym.

Spotkanie dedykowane,
kogo zapraszamy

  • Właścicielki firm, adeptki Akademii Marki z klasą oraz osoby przez nie rekomendowane
  • Przedstawicieli firm z wieloletnią tradycją prowadzenia biznesu
  • Przedsiębiorcy poszukujący nowych możliwości rozwoju swojego biznesu zainteresowanych poszerzeniem kontaktów biznesowych

Stałe elementy

spotkań

  • Rozmowy z przedsiębiorcami o kluczowych czynnikach sukcesu;
  • Integracja środowiska właścicielek firm, adeptek Akademii;
  • Unikalna idea Grupy Wsparcia – elity świadomych, pozytywnych Kobiet, właścicielek firm;
  • Staranny wybór uczestników oraz wysoki poziom spotkań z gośćmi i mentorami biznesu;
  • Wymiana doświadczeń, networking biznesowy;
  • Przestrzeganie honorowego kodeksu, tj. poszanowania zasad poufności, otwartości, szczerości, dzielenia się doświadczeniami.

Galeria zdjęć

Rejestracja

Jeśli chcesz dołączyć do naszego grona, a nie jesteś adeptką Akademii Marki z Klasą, potrzebujesz rekomendacji od komitetu organizacyjnego lub od właścicielki firmy, która budowała markę osobistą. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Uwaga: Wstęp wolny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem o ochronie danych osobowych w związku z odpowiedzią na pytanie lub realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zgłoszenia. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz usunięcia. Administratorem danych osobowych jest: Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczpospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres doręczeń – ul. Narbutta 25A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Wyrażam zgodę na nieodpłatne użycie mojego wizerunku poprzez zamieszczenie przez administratorów: Ewę Czertak, Katarzynę Dowgiałło – Edel, Agnieszkę Kośnik – Zająć mojego wizerunku utrwalonego podczas III spotkania Marka z historią w tle, którego byłem/am uczestnikiem, na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych takich jak FB. Instagram oraz w materiałach informacyjnych i reklamowych w celu informacyjnym oraz reklamowym administratorów. Zostałem/am poinformowany/a, że podanie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

Organizatorzy

akademia

Akademia Marki z Klasą – firma konsultingowo – marketingowo – PR-owa dla przedsiębiorców. Budujemy autentyczne marki osobiste. Łączymy działania marketingowe, PR z aktywną i skuteczną sprzedażą, tworzeniem historii marki i storytellingiem. Koncept powstał w 2012. Od 6 lat gromadzimy wokół siebie społeczność kilku tysięcy aktywnych przedsiębiorców. Uczestniczyliśmy w brandingu ponad 240 marek osobistych właścicieli firm z terenu całej Polski. Akademia współorganizowała kilkadziesiąt ogólnopolskich konferencji oraz wprowadziła na rynek szkoleniowy specjalistyczny kurs budowania marki dla przedsiębiorców. Ewa Czertak, założycielka Akademii tworzy projekty wspierające rozwój właścicielskich firm, takie jak Akademia Mentora oraz Agencja Brandingowa.

Instytut Babiana

Instytut Babiana to nowoczesna, doskonale wyposażona praktyka lekarska, w której specjaliści od kosmetologa, przez lekarza medycyny estetycznej po chirurga zajmują się kompleksowym leczeniem i dbaniem o piękno każdego. Pracownicy Instytutu Babiana to uznani specjaliści, którzy z pasją i oddaniem troszczą się o zdrowie oraz dbają o urodę innych. Prowadząc Instytut Kosmetologii Babiana konsolidują umiejętności z różnych dziedzin nauki. Wspierając się bogatym doświadczeniem walczą z przeciętnością. Laureaci prestiżowych tytułów, między innymi „Kobieta Sukcesu 2014” i „Biznesmen Roku 2015”

Villa Antonina to butikowy obiekt w Sopocie, dwukrotnie nagrodzony przez portal TripAdvisor jako jeden z najlepszych małych hoteli w Polsce. Villa Antonina to unikalne połączenie stylu, komfortu i przyjaznej atmosfery. Antonina znajduje się w centrum Sopotu – 600 metrów od ul. Bohaterów Monte Cassino, 500 metrów od morza. Lokalizacja  gwarantuje gościom dostęp do wszystkich atrakcji  kurortu, jednocześnie pozwalając odpocząć od tłumów sopockiego deptaku. Kucharze zaspokoją gusta najbardziej wymagających smakoszy, a wystrój i atmosfera pozwolą na chwilę zapomnieć o codzienności. Antonina Villa & Restauracja to idealne miejsce na spotkanie  biznesowe, romantyczną kolację, wyjątkowe uroczystości.

Komitet Organizacyjny

Patronaty medialne

Akademia Marki z Klasą
ul. Narbutta 25 A/106
02-536 Warszawa
Tel. +48 535 350 730
amzk@akademiamarkizklasa.pl